Hakkımızda

RGN, dış kaynak servis sağlayıcı olarak kurumların alacaklarının yönetimi ve tahsilatı hizmetini, sanal mecra ve sosyal medya da dahil olmak üzere, her türlü iletişim aracı kullanarak sesli, yazılı ve görsel araçlarla hizmet vermektedir. 

Tahsilatın, çağrı merkezi uygulamaları ve finansal yönetim becerileri gerektirmesinin yanında başlı başına uzmanlık gerektiren bir uygulama olduğu kabul edilmektedir. Tahsilat çalışması yapmak için sahip olunması gereken deneyim, bilgi, yetkinlik ve uzmanlık RGN bünyesinde toplanmıştır. RGN tahsilat yönetimi dışında başkaca bir hizmet vermeyerek, odaklandığı bu alanda kaliteli ve katma değerli hizmetleriyle tanınmaktadır. 

RGN, operasyon ekibinin tamamı alacak tahsilatı yönetimi hizmetinin tüm incelikleri konusunda eğitimli ve yetkinlikleri ispatlanmış uzmanlık seviyesindedir. RGN yine konularında uzman Yönetim, Finans, Eğitim, Raporlama, Kalite Takip, İnsan Kaynakları, İş Geliştirme, Bilgi Teknolojileri ve Kalite Standardizasyon ekipleriyle tüm süreçlerimizde uzman desteği sunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne uzun soluklu güvene, bilgiye, üstün hizmet kalitesine ve katma değerli süreçlere dayalı iş modeli ile hizmet veren RGN,  alacak tahsilatı yönetiminde tüm kurumların en yakın iş ortağıdır. RGN, hizmet verdiği kurumlar için vazgeçilmez olmanın fark yaratan, hedefli çalışan ve hedeflerini her daim yakalayan bir yapıya sahip olmakla mümkün olduğuna inanır ve bu doğrultuda çalışır. Alacak yönetiminin mantığı ve felsefesi gereği kurumların geleceğinin garanti altına alınması adına sürekli olarak teknolojiyi takip eden, inovatif bakış açısıyla hizmet verdiği kurumların karlılığını gözeten bakış açısı RGN’ yi iş ortakları için vazgeçilmez kılmaktadır.

RGN İletişim Hizmetleri A.Ş. Çağrı Merkezleri Derneği üyesidir.

 


Sertifikalarımız
Hakkımızda
Tarihçemiz
Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz
Kalite Politikamız
Neden RGN?
Organizasyon Şeması
Hizmetlerimiz
İnsan Kaynakları
Basında RGN
Foto Galeri
Videolar
Bize Ulaşın
RGN İletişim Hizmetleri A.Ş.
Gürsel Mah. Erzincan Sok. Leblebici İş Merkezi No:18 K:3 Kağıthane İstanbul
Tel: 0(212) 314 88 88 • info@rgn.com.tr
Design by